Vítáme Vás na stránkách AA Autoškoly Praha...

Jak se přihlásit

 S autoškolou můžete začít ještě před dovršením zákonem stanoveného věku 18 let pro skupinu B (optimální doba je 3-6 měsíců před dovršením věku).

1.způsob:

Navštivte nás v úředních hodinách kanceláře (nebo kdykoli jindy, po telefonické dohodě), zapište se do kurzu a domluvte si termín první vyučovací hodiny. K zápisu přineste doklad totožnosti (občanský průkaz, cestovní pas), peníze na školné, nebo na první splátku (v případě splátkového režimu platby), platí se v hotovosti proti stvrzence.

2.způsob:

Telefonicky se objednejte na první hodinu, při které kromě zápisu začíná výuka. K zápisu budete potřebovat totéž, jako při prvním způsobu.

3.způsob:

Prostřednictvím formuláře v dolní části těchto stránek.

 

V kažém případě budete potřebovat "Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motoro- vých vozidel", potvrzený od praktického lékaře. Formulář pro tento posudek si můžete stáhnout na této stránce, vytisknout, nechat potvrdit lékařem a přinést k zápisu, nebo při další návštěvě. Formulář si také můžete vyzvednout v kanceláři autoškoly a potvrzený jej můžete přinést později.

"Žádost o řidičské oprávnění" si také můžete stáhnout a vytisknout, nebo je k dispozici v autoškole. Tuto žádost již nepotvrzuje lékař, proto stačí, když si ji vyplníte a podepíšete při zápisu. Pouze nezletilí uchazeči musí mít na žádosti také podpis zákonného zástupce.

 

Formuláře ke stažení:

Posudek o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel.pdf
Žádost o řidičské oprávnění na jeden list vytiskněte nejdříve 1.a pak 2.stranu dokumentu

Kontaktní informace

Adresa: U Děkanky 1641/2, 140 00 Praha 4

Mobilní telefon: +420 603 410 153

Pevná linka: +420 222 250 911

Email: o.masopust@volny.czLokality působnosti

  • Praha 4
  • Praha 10
  • Praha 2
  • Praha 1
  • Praha 6
  • Praha 5
  • Praha 3
  • a další části Prahy

Napište nám

Jméno a příjmení(*)
Please type your full name.

E-mail(*)
Invalid email address.

Telefon(*)
Povinné pole

Dotaz
Neplatný vstup

©2024 AA Autoškola Ondřej Masopust  

Search